Ebook zabawy sensoryczne Ebook 3 motoryka mala ebook zabawy ruchowe
Sprawdź nasze ebooki z pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem w domu
       
do kasy suma: 0,00 zł
Filtruj produkty
Producent
Dostępność
Cena
  • od
    do

Masy plastyczne

Masy plastyczne dla dzieci, zabawka poprawiająca motorykę 

Masy plastyczne dla dzieci to elastyczna mieszanka do modelowania, która ma znacznie lepsze właściwości niż tradycyjna plastelina. To sposób na trenowanie i rozwijanie małej motoryki oraz zręczności rączek.

Masy plastyczne dla dzieci, Sklep zabawydokawy.pl

Masy plastyczne dla dzieci nie mają dziś nic wspólnego z twardą plasteliną znaną poprzednim pokoleniom przedszkolaków i uczniów. Wraz z pojawieniem się nowej technologii producenci byli w stanie wyprodukować bardziej elastyczne mieszanki do modelowania, które można podgrzewać i chłodzić. Bez względu na wiek i płeć dzieci lubią angażować się w różnego rodzaju kreatywne zajęcia. Podejmowanie artystycznych prób wciąga i daje możliwość wyrażenia siebie. Kreatywne gry dostarczają młodym ludziom wiele radości i satysfakcji z własnoręcznie wykonanej pracy. To także świetny sposób na ograniczenie nudy i ciekawa propozycja spędzenia czasu w domu, gdy pogoda nie zachęca do zabaw na świeżym powietrzu. Masy plastyczne dla dzieci dostępne w sklepie zabawydokawy.pl są lekkie i elastyczne, co oznacza, że nie będą plamić ani przyklejać się do rąk czy ubrań.

Masa plastyczna, nieograniczone możliwości twórcze.

Masa plastyczna to materiał, który można kształtować i formować w dowolną formę. Dzieci z wielką przyjemnością cieszą się wszystkimi elastycznymi masami plastycznymi. Szeroka gama tworzyw sztucznych pozwala im na ciekawe eksperymenty twórcze. Zmiana koncepcji artystycznej nie stanowi problemu. Większość mas plastycznych nie wysycha i nie niszczeje, dzięki czemu dzieci mogą z nich wielokrotnie korzystać i modelować nowe figury i kształty w kółko. Masy plastyczne to doskonały wybór dla każdego świadomego rodzica. Zabawki te nie tylko zapewnią dzieciom długie godziny kreatywnej rozrywki, ale mogą również służyć jako sposób na nauczenie różnych umiejętności. Poza niewątpliwymi walorami rozrywkowymi zabawki pozytywnie wpływają na rozwój młodego człowieka. Ugniatanie, rozciąganie, kompresja i modelowanie elastycznych mas pozwala się zrelaksować, zredukować napięcie i wyciszyć po ekscytującym dniu. Zabawa z masami kształtuje wyobraźnię i ćwiczy koncentrację uwagi. Dodatkowo wzmacnia mięśnie rąk, rozwija motorykę małą oraz trenuje zdolności manualne. Wzmacnia również świadomość społeczną, poprawia umiejętności rozwiązywania problemów i zachęca do kreatywności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium