Zestaw Francuski aperitif deska serów i wędlin 3+
towar niedostępny
- Koszt dostawy to jedyne 9,90zł
- Zamówienia powyżej 250zł są wysyłane za darmo!
- Zamówienia opłacone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
- Paczki wysyłamy na terenie całej Unii Europejskiej






Opis
Zestaw Francuski aperitif deska serów i wędlin 3+
Zestaw Francuski aperitif deska serów i wędlin 3+ sprawi mnóstwo radości każdemu dziecku. Pozwoli mu bezpiecznie uczestniczyć razem z rodzicem w codziennych kuchennych czynnościach, poznawać kulinarne tradycje i rozwijać pasję gotowania.
W skład 20-elementowego zestawu wchodzą: spora tacka-obrus z solidnego kartonu ze wzorem w modną kratkę, drewniana deska do krojenia oraz nóż i typowe francuskie przysmaki, czyli spory kawałek sera Comte, okrągły ser Camembert z 3 odkrojonymi trójkątami, 3 filcowe plastry sera Ementaler z dziurami, 3 kromki pełnoziarnistego chleba tostowego i 2 chlebowe paluszki z ziarnami oraz tzw. sucha kiełbasa z 3 odkrojonymi plasterkami.
Większość elementów wykonana została z drewna FSC (pozyskanego z lasów zarządzanych w zrównoważony sposób) i pomalowana bezpiecznymi dla dzieci farbami. Stanowią świetne uzupełnienie każdej dziecięcej kuchni.
Zabawka zaprojektowana we Francji. Idealnie nadaje się prezent.
Akcesoria do zabawy w gotowanie marki JANOD wiernie odwzorowują swoje „dorosłe” odpowiedniki, wielkością dostosowane są jednak do dziecięcych rączek. Są bezpieczne i idealnie nadają się do uwielbianej przez dzieci „zabawy w dom”. Zostały starannie wykonane, mają przyjemny, ciekawy design, który rozwija poczucie estetyki, a ponadto rozwijają kreatywność i motorykę małej dłoni. Odtwarzanie sytuacji znanych z obserwacji pozytywnie wpływa również na wszechstronny rozwój dziecka, w tym kontakt z rówieśnikami i rozwiązywanie problemów.
Zabawka rozwija:
• umiejętność współpracy i dzielenia się
• wyobraźnię, pomysłowość i kreatywność