Książeczka wielofunkcyjna z mini-pacynką na palec "Buziaki dla Cezara" 12m +
towar niedostępny
- Koszt dostawy to jedyne 9,90zł
- Zamówienia powyżej 250zł są wysyłane za darmo!
- Zamówienia opłacone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
- Paczki wysyłamy na terenie całej Unii Europejskiej






Opis
Książeczka ma przyjemną w dotyku okładkę, do której dołączona jest mini-pacynka Niedźwiadek Cesar, "ożywający" po wsunięciu go na palec. Każda ze stron książeczki przedstawia inne zwierzątko – m.in. lisiczkę, lemura, słonia czy pszczołę, któremu niedźwiadek daje buziaka i do którego przytula się przed snem (na okładce jest w ramionach swojej mamy). Łapki zwierzątek są puchate i wystają ze stron książeczki, są też odpowiednio długie, by każde stworzenie mogło objąć małego Cesara.
Kolorowe obrazki doskonale nadają się do snucia opowieści i łatwo zapadają w pamięć. Na szeleszczącej stronie na końcu książeczki znajduje się specjalne miejsce na zdjęcie dziecka, aby również ono mogło zostać jej bohaterem i zasnąć w hamaku obok niedźwiadka.
Książeczka jest zapinana na rzep, perfekcyjnie wykończona, z dbałością o każdy szczegół i w pełni bezpieczna dla dziecka. Pobudza dziecięcą wyobraźnię i ciekawość, aktywizuje zmysły wzroku, dotyku i słuchu. Jest także świetnym sposobem na zaszczepienie w maluszku miłości do książek i... samodzielnego zasypiania!
Do tej zabawki możesz dobrać inne z tym samym bohaterem.
Idealnie nadaje się na prezent.
Można prać w pralce w temperaturze do 30°C w delikatnym cyklu.
Bezpieczne od 0+
Wiek rekomendowany: 12 m +